Ko skupaj zajtrkujejo tri generacije
Tako je naneslo, da smo pri zajtrku sedeli vsi člani družine. Tri generacije in pogovor je bil prav zanimiv:
Pogovor št.1
Mlajša hči: Včeri sem tak ful dober sfotošopirala svojo fotko. Poudarla ustnice, odklonirala znamenja, potemnila lase…
Babi: Kaj si to risala? Čarovnico?
Strejša hči: Ne. Profilno fotko za fejsbuk.
Pogovor št.2
Mlajša hči: Jaz se moram učit na glas.
Jaz: Ja, jaz sem se tud vedno tak učila.
Strejša hči: Ko boš na faksu se ne boš mogla, ker je snovi enostavno preveč.Tam si moraš naredit izpiske, po alinejah.
Mlajša hči: Ampak jaz tako dolgo govorim na glas, da si vse zapomnem.
Starejša hči: Ampak na faksu je snovi fuul velik in si ne boš mogla. Morš snov preštudirat, da znaš to potem povezovat.
Mlajša hči: Pa ka morš to pol razumet, al kwa?


