-
PTIČI – moja nova serija
PTIČI – moja nova serija je pripravljena na vzlet.
-
Intervju z mano – Face iz moje Knjige obrazov
Nataša Gerkeš, znana novinarka, je na FB objavila precej obsežen intervju z mano, in ga uvrstila v svojo zbirko Face iz moje Knjige obrazov. Hvala, Nataša. Face iz moje Knjige obrazov 5. julij ob 19:00 · Vanja Tajnšek – Cenim ustvarjalnost Vedno znova se čudim, koliko zanimivih ljudi nas obdaja. Ena takšnih je Vanja Tajnšek, Celjanka, ki se ukvarja s fotografijo, piše za otroke in odrasle, obvlada borilne veščine, reiki, je mama in partnerka. Vodila je mobilni carinski oddelek v Celju in bila šestnajst let edina ženska v Sloveniji na takšnem delovnem mestu. Danes je zaposlena na Finančnem uradu Celje. Na FB me je očarala s fotografijami, ki jih objavlja. In s priznanji,…
-
Ljudje v modrem 7
-
Celjski utrinki 18
-
Dr. Leonida Zalokar
.. kot sem rekla že velikokrat – moj poklon … do tal. TA ženska bi morala biti Femme Fatale al karkoli že zbirajo vsako leto – ne pa neke kvazi manekenke, igralke, napovedovalke … katastrofa, no. https://govori.se/zanimivosti/dr-leonida-zalokar-na-leto-dobimo-vsaj-enega-psihopata/
-
Rabim dopust
-
Hvala, ne!
Razmišljam ali napisati kaj na temo zmagovalke Evrovizije. Menda je zmagala borka za pravice žensk in to s piščančjimi gibi. Ma dajte bluzit. Zmagla je debelušasta mlada ženska, ki išče pozornost z neumnim obnašanjem, z izjavami kako se je treba sprejeti takšnega kot si (hm, da ni to le izgovor za lenobo) in ne, to niso bili piščančji gibi, pač pa kurji. Pa zakaj se vedno najdejo eni taki "babji šusi", ki se okličejo za borke za pravice žensk? Hvala, ne! Mogoče se jim pa ne bi bilo treba "boriti" zanje, če bi se mal v roke vzele. In, da ne bo pomote, sem za pogumne in pametne ženske,…
-
Moj vrt
Včasih, ko sem imela drug delovni čas, sem jutra izkoristila za fotkanje svojega vrta. Vrt je pač najbližja oaza motivov in prav fajn je pogledat nazaj stare fotke, kako se je razvijal. Žal mi je ogromnih in dišečih vrtnic plezalk, a menjava ograje jih je odnesla. Morda zasadim kakšno pokončno – Leonardo da Vinci mi je še vedno top. In komaj čakam na potonike – meni najljubše, saj so njih cvetovi osupljivo lepi, vonj pa naravnost božanski. O špargljih, kifeljčku in motovilcu pa kdaj drugič – hahaha.
-
Južna Moravska 3. del
Kar noče zmanjkati fotografij. Kaj bi šele bilo, če bi bile češnje in breskve v polnem razcvetu? Verjetno bi bila še kar tam.
-
Južna Moravska 2. del
Zeleno, ki te ljubim, zeleno.



























