-
FOTO GRAFIKE 3
-
Vedno znova očara
Vzemite si 10 minut za ponovno prebiranje tegale. Ne bo vam žal! http://www.delo.si/zgodbe/ozadja/peter-florjancic-od-prevec-denarja-lahko-tudi-znorite.html ali http://www.delo.si/zgodbe/sobotnapriloga/peter-florjancic-izumitelj-mora-imeti-fantazijo-boga.html
-
Ko vsaj ne bi bilo prvič
Ta dogodek iskreno obžaluje, ''še posebej, ker se mi je tovrstni pripetljaj zgodil prvič''. [24ur] hahahahahahahaaaa… ko vsaj ne bi bilo prvič…
-
Začnite dan z nasmehom
-
Druga stran lune
-
Muc
-
Jeeeeej
Jeeeeeej. Čestitam, Tia K.. http://www.youtube.com/watch?v=OBpXGg_PzDw
-
Meglene lepljenke
Ker imamo v društvu nalogo za čez praznike na temo “megla” in ker se ne morem odločiti katero poslat, sem pač naredila lepljenke 😉
-
Kratek sprehod ob Ljubljanici
Urco, dve ob Ljubljanici nikoli ne škodi. In kako zanimivo se je vsesti, si preko kolen potegniti toplo odejo, vzeti v roke kuhano vino in opazovati mimoidoče. Hiteči, lenobnih korakov, v mini krilcih, v krznenih plaščih, s šali, s klobuki, z otroškimi vozički, s psi … črni, beli, rumeni …
-
Črno belo ali barvno
Dobila sem rezultate fotonatečaja Exposed 2013 in moram reči, da sem slabe volje. Niti ene barvne fotke mi niso sprejeli, so pa bile sprejete vse črnobele. Ampak jaz ne maram črno belih. Jaz imam rada barve! Tole je že res zaskrbljujoče. Morda bi morali uvesti še eno kategorijo – mešano 😉




























