-
Voda na mlin komu
http://www.zurnal24.si/tudi-enotna-embalaza-za-tobacne-izdelke-clanek-265587 V članku se sicer omenja dobre izkušnje Avstralije, jaz pa menim, da je tole, preprosto povedano, voda na mlin ponarejevalcem. Vse cigarete v enaki embalaži!? Je že res, da zunanjost embalaže privlači in da morda neko stvar prvič vzameš s police na blef. Zato, ker ti je všeč zunanji izgled. Pa ajde, da probamo. Ampak, ko nekaj poznaš, ko si na nekaj navajen, potem igra najpomembnejšo vlogo kvaliteta izdelka. Vse cigarete prodajati v enaki embalaži je – kot sem rekla – voda na mlin ponarejevalcem, ki seveda v embalažo ne bodo strpali najbolj kvalitetnih cigaret, ampak največji šit. Embalaža je na nek način garancija za tisto kar je v…
-
Lepa rdeča sladka
-
In kaj vam prinaša srečo?
-
Božično-valentinovska kombinacija
Imejte se radi!
-
Enostavna reč
Menda je tole letos hudo modna sladica. Listnato testo, čokolada in malo spretnosti. To je pa pravzaprav tudi vse.vse.
-
Celjski utrinki 3
-
Celjski utrinki 2
-
Beli tulipani
-
Uporaba družabne programske opreme in komunikacijskih tehnologij
Slovence je zasvojila aplikacija, ki nam jo je brezplačno dal na razpolago FURS in s katero preverjamo račune in sodelujemo v nagradni igri. Navdušeni kot mali otroci, ki zbirajo in si izmenjujejo sličice nogometašev, smo padli noter. Pa sem se spomnila, da sem enkrat napisala nekaj na temo igrifikacije in še česa. UPORABA DRUŽABNE PROGRAMSKE OPREME IN KOMUNIKACIJSKIH TEHNOLOGIJ Priznam, tudi sama ne morem več brez njih. Ali pa si morda to le dopovedujem. Dejstvo je namreč, da je navada železna srajca in te »male igračke« te zasvojijo in potegnejo v svoj svet iz katerega se je zelo težko iztrgati. E-pošta, blogi, mikroblogi, wikiji, virtualni svetovi … Pri prebiranju…
-
Začetniki
http://www.24ur.com/novice/slovenija/neznanci-presernov-spomenik-ovili-v-jekleno-zico-ovili-so-jo-tudi-okoli-obcinskih-tabel.html [08.02.2016] Tele aktiviste pa ne bo težko najdit. Glede na to, da so prav vse fotografije bile posnete ponoči, ko so si verjetno upali tole počet, so jih zagotovo posneli sami in v upanju na publiciteto, sami poslali medijem. Se sprašujem, če vedo, da se iz fotografije dajo prebrat exif podatki, no, pa tudi mail ni neka jaka reč za izsledit pošiljtelja, če se hoče, seveda.





























