-
En tak čuden dan
Danes je en tak čuden dan. Otožen s prebliski jeze in žalosti in prav iščem dobre strani njega. No, na vsa usta sije sonce. To je že nekaj dobrega. Pa petek je. To je tudi super. Sicer je v mojih letih Petek – dan za metek, le še če grem na strelišče, ampak ok – vseeno je kul. Kaj še? Kolegu sem oddala fotografijo za društveno monografijo 2015 – jo je pohvalil in njegovo mnenje cenim, ne le zato, ker je brihtna glava, ampak zato ker vedno pove kar si misli in kar ti gre. Saj počasi se bo nabralo tudi kaj lepega. The night is still young 😉
-
Ste že kaj drugačnega mnenja
Je bilo ogromno vroče debate pred časom na temo – migrantov – jasno. In moje mnenje je bilo že od vsega začetka jasno in tule napisano. Če že koga sprejmemo so to ženske in otroci do 15 leta starosti – ostali – briši domov se borit za svojo domovino. No, po nekaj mesecih postajajo stvari bolj jasne končno tudi komu od tistih, ki bi si jih pred časom najraje peljal domov. Južnjaki imajo dober pregovor: Nije žvaka za seljaka. Jaz pa pravim že dolgo časa: Demokracija ni za vsakogar, pa naj se to sliši še tako bogokletno. Za demokracijo moraš biti vzgojen. In pravice ne morejo biti za vse enake.…
-
Kjer je dim
-
Celjski detajl
-
Še ena ježkasta
-
Buhteljčki
-
Spirala
-
Da rataš dobre volje
Zadnjič sem v Šparu našla tele lušne reči. Da rataš dobre volje že ob jutranji kavi.
-
Priporočam
Poznate tole slovensko mojstrovino? Fantastičen dizajn in nore kombinacije okusov, vam rečem. Začeli smo bolj ziheraško – s slivovko 😉 in končali s prekajeno prleško šunko in bučnicami. Res je kot piše na ovitku – treba jo je uživati s kozarcem vina v roki.
-
Ježki
Že nekaj mesecev, se vsak dan dvakrat peljem mimo travnika na katerem rastejo tile ježki, pa se mi je šele danes uspelo ustaviti. No, pravzaprav sem najprej odhitela domov in se vrnila. Pridna, ne? Kontra svetloba se zna prav lepo poigrati z barvami.

























