-
Pred neurjem
Klik s telefonom iz kolegove pisarne. Hmm, morda bom spet morala začet nosit s sabo foto torbo.
-
Ni več izgovora
Nič pametnega še nisem napisala pa je za nami že dober teden novega leta. Nobene zaobljube, ki jih načeloma itak ne maram, nobenega plana, premlevanja za nazaj kako je bilo in kako bi lahko bilo… Ok, bila sem pridna – (še ena) šola je za mano, kar za moja leta sploh ni tako mali dosežek, otroci so na faksu in si utirajo svojo pot, jaz pa sem obsedela zadovoljna v fotelju s knjigo v rokah. Še vedno kar ne morem verjet, da nimam kakšne nujne obveznosti, da me ne lovijo roki, da mi ni treba… Ne, obrnem list, pogledam smrečico, ki še vedno stoji v dnevni sobi in se v…
-
Na poti
Ko fotkaš med vožnjo, z eno roko, preko umazane šipe ni druge kot, da zadevo pretvoriš v BW verzijo in nabiješ kakšen filter preko 😉
-
Linije
-
Ni slabo
Tole je klik mojih rož. Posnetek ne bi bil nič posebnega, če ne bi nastal 31. decembra 2015!
-
What They Haven’t Told You about Climate Change
Meni draga oseba je enkrat, ob vzdihu, kako se spreminja klima in se topijo ledeniki, povsem realno izjavila: "So what. Jaz tud nisem videla dinozavrov." https://www.prageru.com/courses/environmental-science/what-they-havent-told-you-about-climate-change#.Vc4sj_lViko
-
Ko on fotka mene
Mojemu dragemu se imam zahvaliti, da sem sploh začela fotografirati z DSLRjem. Redno me zalaga z objektivi in ima jeklene živce, ko me prime fotkanje nekje na poti proti morju, na sprehodu, v mestu, v kavarni … No, čas si krajša s tem, da on fotka mene kako fotkam 🙂 Ima že kopico mojih v vseh mogočih pozah. Se je pohecal, da bo prej imel razstavo kot jaz. Vseskozi mu pravim, da ima mnogo boljše oko za fotografiranje od mene, pa se mu preprosto ne da resneje zakorakati na to področje. Že od nekdaj je bolj v računalniških vodah in s telefoni je tudi na "ti". Ker me muči vratna…
-
Lepe praznike
-
Makro 03
Tudi zaradi takšnih fotografij kot so te, sem si želela točno ta macro objektiv 🙂 Pocukrano? Jaaaaaaa – so what!
-
Nekaj iz arhiva
Našla sem eno krasno stran fotografij cvetja in jasno, da me je spet potegnilo. Pa naj bodo BW, da ne bo komu preveč pocukrano.




























