-
Čudovito
Pravijo, da so tisti, ki jih ni več med nami, odšli čez mavrico.
-
Nekaj jesenskega
Zadnje čase hodim naokoli brez fotoaparata in potem nastanejo fotke s telefonom – temu primerna je kvaliteta. Ampak mood je pa ok 😉
-
Malo igranja
Poskušam se v PS. Ne uspeva ravno tako kot bi si želela. Ampak pravijo, da vaja dela mojstra.
-
Zdaj sem na vrsti jaz
Verjetno ste opazili, da sem zadnje mesece, da ne rečem kar zadnji dve leti fotografirala precej manj kot prej. Ne, ni me minilo, le eno pomembno delo sem imela za opraviti. Recimo narediti 13 izpitov in napisati magistrsko delo 😉 Jap, vsake toliko me prime kakšna nora ideja in ja, tale zadnja je bila ena bolj odbitih. Noro veliko dela, včasih se mi je dobesedno mešalo, ampak sem človek, ki hoče narediti delo, ki se ga loti, pač čimboljše. Ne, da se hvalim – ampak to delo mi je uspelo odlično. Zanimivo koliko kolegov me je vprašalo: "Kdaj se ti bo pa to izplačalo?" Hmmm, že od nekdaj hodim v…
-
Iz oči v oči
-
Jutranja opravila
-
To so prave jesenske barve
-
Po dolgem času
Po dolgem času mi je uspel en foto pohod. Kratek, ampak me je napolnil z energijo.
-
Vrata
Točno dve leti nazaj sem zapisala – na temo Fotostorming – tole: VRATA in OKNA Moram reči, da so mi vrata bolj všeč. So praviloma večja od oken in lahko služijo vsemu čemur služi okno in še nečemu več. Ko vidim staro podirajočo se hišo, se mi milo stori, ko vidim nekdaj mogočna hrastova vrata, katerih rezbarije pričajo o spretnosti rok, kako skrivenčena visijo na polomljenih tečajih in se krčevito upirajo propadu. Kovane kljuke so rjaste in pozabljeni so stiski dlani. Vrata te sprejmejo v objem doma, v toplino izza njih in molčijo o zgodbah, ko se zaprejo za tabo. So mejnik med zunaj in znotraj. Neme priče, ki bi…
-
Vabljeni
Dnevi mladinske fotografije 2015 so v polnem teku – kar nekaj izredno uspešnih delavnic je že za nami, kar nekaj zanimivih, vsem namenjenih in brezplačnih dogodkov pa še sledi. Vljudno vabljeni. http://www.df-svit.si/dnevi-mladinske-fotografije-2015/





























