-
15.600
Od petka prejeli 19.600 migrantov, Avstrija jih je prevzela 4.000. Se pravi je pri nas v tem trenutku 15.600 migrantov!!! Če sem jaz kot totalni aberveznik že pred olala časa predvidela scenarij dogajanja do potankosti, zakaj za vraga ga ni vlada? http://zaspancki.si/index.php/foto-blog/979-ko-bom-velik
-
Nas bojo glih kaj vprašali
"Slovenija novih beguncev ne bo sprejela, dokler ne bodo v Avstrijo odšli ti, ki so že prišli k nam!" so bili ostri naši veljaki. Me prav zanima od kod jim ideja, da jih bo Hrvaška, v katero še vedno pride 6000 migrantov na dan, sploh vprašala, če jih bomo sprejeli ali ne. Dobili bomo pošiljko na mejo, pa pika.
-
Sivka
-
Za po…
Zopet primer, ko si nekdo, ki je zapisan smrti, poskuša rešiti življenje. Z rastlino. Haloooo, rastlino, ki so jo naši stari starši gojili cele njive, ker takrat Amerika še ni diktirala celemu svetu kaj lahko in kaj ne sme. Rastlino, ki ji medicinska stroka priznava zdravilnost, ampak "ker tako piše", je prepovedana. Veste kaj bi morali novinarji narediti? V studio pripeljati tistega zavednega Slovenca, tistega heroja, ki je rekel:"Ne. Ni važno, če umira." in izpolnil državljansko dolžnost, ter revico šel zašpecat. Menim, da bi bilo res pošteno državljanom pokazati tistega (grem stavit, da je sosed) korenjaka, da bi ga lahko vsak, ki bi ga srečal na cesti po …. potrpljal…
-
Abstrakt, ki to ni
-
Lep motiv
Tudi na deževen dan in celo, ko smo na poti k zdravniku je treba (po)iskati lep motiv.
-
Negativno jutro
Jutro polno norih barv. Oranžna in rdeča, roza in modra, pa meglice … ampak vem, da že pretiravam s tem, zato sem kliknila "negativ" in je ratalo tole:
-
Pišuka, no
Pošlje mi kolega mail z Recepti prekmurskih jedi – očitno eden od mnogih skenov kuharskih knjig, česar ne odobravam zato takih mailov ne prepošiljam naprej. Kupi si knjigo! In mi nekaj reče naj pogledam, saj sem še pod vtisom literarne delavnice v Veliki Polani, kjer smo okušali ravno te in podobne jedi. Listam in listam in na 41. strani zagledam svojo fotografijo. No, ne mojo mojo, pač pa fotografijo moje skutine pogače, ki sem jo pripravila po svojem receptu, izdelek fotografirala in ga objavila na znanem kuharskem portalu – Kulinarika.net. Nekdo je torej očitno ukradel mojo fotografijo! Saj ne rečem – nobeno remek delo, pa vendar – gre za MOJO…
-
Freeeee
-
Čudežna polja
Jesenski, pa vendar bolj pastelnih barv. Enim so všeč, drugim ne.




























