-
Kakšna se vam zdi
Z novim objektivom? Ne. Z novim fotoaparatom? Ne. S telefonom. Majčkenim 😉
-
Prva s ta novim
Čisto prvi škljoc s ta novim Canon 7D. Tisto najbolj sladko pa šele pride. Čakam Canon 24-105 L IS USM 😉
-
Ko se razveseliš poštarja
Hvala, dragi! MWA
-
Pazite na svoje želje
V teh dneh je bilo slišati ogromno besed, ki slišijo na: sreča, novo, zdravje, želje, izpolnitev … Velikokrat razmišljam o željah. Mojih… naših. Kako razsipni smo z željami. Prav nerazsodno veliko jih imamo. A, ne pravijo zastonj, pazi kaj si želiš, saj se ti želja lahko uresniči. Res je – lahko se ti uresniči. A včasih je bolje, no, največkrat je bolje, da se to ne zgodi. Takrat sicer bemtimo, jočemo ali, najmanj, pasemo mulo. Ampak, resno. Ste kdaj pomislili kako bi izgledal naš svet, če bi se nam vse želje uresničile? Ojoj, bog ne daj! Brad Pitt bi bil že tisočkrat poročen, vsi bi imeli gore denarja, pokali bi…
-
Prve letošnje
-
Jutro -20
-
Pri -11
Nisem se mogla upreti motivom na sosedovem travniku. Ampak me je, kljub rokavicam, hitro zanohtalo.
-
Večerni šov
Ko narava poskrbi za saturacijo, ki te pusti brez besed.
-
Za tiste v tujini
Lepe praznike tudi mojim znancem v tujini.
-
Lepe praznike


























