-
Benetke II. / Venice II.
-
Benetke I. / Venice I.
-
Kurenti so lahko prav fletni
-
FIAP Bronze Medal
Saj ne da se hvalim – razen čist eno majčkeno 😉 5° Circuito 8 Marzo Fotografia – 2017, cat. Open Color
-
Ko ti ni nič jasno
Ko na slovenski kulturni praznik vzameš v roke slovensko pivo in ti ni nič jasno.
-
Ljudje v modrem 5
-
Dežela La La
Po 15 minutah ogleda si rečeš:"WTF?", po pol ure te potegne v zgodbo, na koncu greš s cmokom v grlu na jegra. Če si kdo zasluži oskarja si ga frajer, ki si je v času super junakov in kovinskih pošasti, upal posneti takšen film. No, pa Emma si ga tudi. Dežela La La
-
Zakon o tujcih – v čem je sploh težava
Sploh ne razumem zakaj toliko zgražanja ob spremembah Zakona o spremembni in dopolnitvi zakona o tujcih, UL RS 5/2017: »10.a člen (spremenjene razmere na področju migracij) (2) Če ministrstvo, pristojno za notranje zadeve, na podlagi informacij organov in institucij iz prejšnjega odstavka (državni organi, druge članice EU, medn. organizacije..) oceni, da bi v Republiki Sloveniji lahko ali da so že nastale razmere, ko bi bila ali sta zaradi spremenjenih razmer na področju migracij, ogrožena javni red ali notranja varnost Republike Slovenije, kar bi lahko otežilo delovanje osrednjih institucij države in zagotavljanje njenih vitalnih funkcij, predlaga Vladi Republike Slovenije, da predlaga Državnemu zboru Republike Slovenije, da upoštevajoč načelo sorazmernosti, odloči o…
-
Kdo je hčeri podaril diplomo
Sedim v celjskem Citycentru in dobim sms: »V lekarni ima Vichy promocijo. Pojdi si po kak vzorček.« Ker sem bila praktično nekaj metrov stran, res vstopim v lekarno in na mizici desno zagledam kupčke vzorčkov različnih Vichy kremic. Ker ni bilo promotorke si jih nekaj časa ogledujem, čakam, vidim, da se je gospa zraven mene naveličala čakati in si je kar sama postregla. No, jaz raje stopim do delavke za pultom in povprašam, kje je kdo? Stopi za steno in slišim, ko nekoga pokliče. Pride močno naličena gospa v belem plašču in začne se eden bolj zanimivih dialogov v mojem življenju. Moram reči, da mi že ton prvega vprašanja ni…
-
Predpriprave
Na moji mizi so se danes znašli trije šopki, ki so kar klicali po tem, da jih pofotkam 😉




























